Під Одесою підпільно шили одяг марок Adidas, Nike та Columbia

Під Одесою підпільно шили одяг марок Adidas, Nike та Columbia

Співробітниками Одеського прикордонного загону Державної прикордонної служби України спільно з представниками Головного управління Державної фіскальної служби України в Одеській області було викрито цех, де громадяни В’єтнаму шили одяг марок Adidas, Nike та Columbia. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

У результаті перевірки спільна група виявила та вилучила 20 станків для пошиття одягу, 40 тюків з тканиною та готового одягу, а також документи та грошові кошти. Попередня сума оцінки обладнання та контрафактної продукції склала понад 500 тисяч гривень.

Також під час обшуку в приміщенні виявили 32 вихідці з В’єтнаму, які займалися пошиттям «брендової продукції», 7 з яких перебували на території України незаконно. Відносно даних осіб Державною міграційною службою складено протоколи за ч.1 ст. 203 КУпАП, щодо інших 18 – триває перевірка.

Наразі продовжуються слідчі дії в рамках кримінального провадження з кваліфікацією ч.3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів).

Нагадаємо, у ніч на 1 вересня на пункті пропуску «Тиса» співробітники Чопського прикордонного загону виявили та вилучили крупну партію контрабандного італійського одягу.

Читайте також: У Києві викрили підпільний горілчаний цехзагрузка...

Читайте також