Оприлюднено карту АТО станом на 5 вересня

Оприлюднено карту АТО станом на 5 вересня

Минулої доби на Луганському напрямку відбулася одна ворожа провокація поблизу м. Щастя. За даними, які оприлюднив сьогодні на щоденному брифінгу в УКМЦ речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник  Андрій Лисенко, близько 10 хвилин бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї, засівши на правому березі Сіверського Донця.

На Донецькому напрямку бойові дії велися лише у західних передмістях Донецька. З території зруйнованого аеропорту та сел. Спартак бойовики кілька разів відкривали вогонь по передових позиціях сил АТО зі стрілецької зброї та гранатометів. У сел. Піски вчора було тихо.

Дещо неспокійніше було на південь від траси Донецьк – Дніпропетровськ. На передових рубежах оборони у Красногорівці відбулася перестрілка між бойовиками та українськими військовими. Найбільш «гарячою точкою» вчора було м. Мар’їнка, де бойовики 12 разів порушили режим тиші, здебільшого в темну пору доби. Зокрема, двічі противник відкривав вогонь з 82-мм мінометів.

На Маріупольському напрямку режим тиші дотримується зразково.

Як повідомомялось, за минулу добу внаслідок бойових дій загиблих військовослужбовців немає, 2 воїнів підірвалися на розтяжках. Це сталося на північ від Горлівки.

Читайте також: Це перший тиждень, коли мінські домовленості працюють — Порошенкозагрузка...

Читайте також

Коментарі