На українсько-польському кордоні відкрили оновлений відділ прикордонної служби

На українсько-польському кордоні відкрили оновлений відділ прикордонної служби

Сьогодні на українсько-польському кордоні відкрито реконструйований відділ прикордонної служби «Коритниця» Львівського загону, передає  прес-служба Держприкордонслужби.

«Впродовж цього тижня прикордонне відомство складало перший іспит щодо виконання, в рамках компетенції, програми лібералізації візового режиму з ЄС. І відкриття відділу “Коритниця” є ще одним кроком, який наближує нас до сучасних європейських прикордонних стандартів», – зазначив голова Держприкордонслужби Віктора Назаренка.

Загалом на облаштування відділу прикордонної служби “Коритниця”, реконструйованого в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства, протягом 2012-2015 років виділено 7,5 мільйонів гривень.

В рамках фінансування забезпечено розбудову шести будівель та споруд адміністративно-житлового та господарського призначення, прокладено мережу водопостачання та водовідведення, повністю переобладнано мережу теплопостачання та збудовано нові бокси для автомобільної техніки. Також у розпорядженні прикордонників 14 одиниць техніки, зокрема Volkswagen T-5, 3 автомобілі Dacia Duster та 2 квадроцикли.

Читайте також: «ЛНР» не проти передачі контролю над східним кордоном Українізагрузка...

Читайте також

Коментарі