У Києві нову патрульну поліцію обізвали і хотіли побити

Про це розповів політолог Сергій Таран, котрий став свідком конфлікту між новою патрульною поліцією і громадянами.

 - Сенсація! Сьогодні вперше спостерігав, коли нову кохану поліцію кияни голосно критикували і, навіть, погрожували самосудом за нелюдську поведінку. Новий мікро-майдан ледь не стався на Броварському проспекті, а об’єктами нелюдської поведінки, на думку киян, були дівчата-повії, котрих доблесні поліцейські намагалися запхнути в машину для подальшого допиту. Громадяни, які стояли на зупинці в очікуванні маршрутки, активно втручалися в процес затримання, а якийсь таксист навіть готовий був стати вождем громадського опору і відбити жертв режиму у «обнаглєвших поліцаєв». Зрештою, «жертви режиму» втекли, - розповів він на своїй сторінці у Facebook.

Він переконаний, що "нова поліція діяла у межах закону".

 - Але реакція киян вказувала, що щось не так із законами. Легалізація проституції - страшне табу для українських парламентарів, хоча вона легалізована (дає прибутки в бюджет, декриміналізує бізнес) у країнах ЄС, куди ми так рвемося. Звичайно, у часи війни це, певно, не найважливіша тема. Але мова про інше - про здатність українських політиків мужньо братися за складні непопулістські теми. І це не єдина складна для пояснення виборцям тема. Наприклад, легалізація грального бізнесу (принесе мільйони у державний бюджет), або перспективи справжнього ринку землі (тут потрібна справжня фахова дискусія). Ці теми явно важливіші, але не менш складні. Втім, для більшості політиків легше волати про чергову ‪#‎зраду‬ та «піднімемо-пенсії-зарплати»,- додав він.

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

Эксперт: Гонтарева не просто ушла в отставку, она сбежала

События в Украине накручиваются....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Украинская чиновница проигнорировала минуту молчания по погибшим бойцам АТО

В Славянске прошло очередное аппаратное совещание, на котором вспомнили трагические события 22 мая 2014 года под Волновахой....