Терористи Гіркіна-Стрелкова збираються повернутися на окупований Донбас

Терористи Гіркіна-Стрелкова збираються повернутися на окупований Донбас

Про це йдеться в статті «Новая волна» на Lenta.ru. В ній автор з притаманним для російських пропагандистів розповідає чергову легенду про так званих «ополченців». За його версією, вони встигають працювати на благо «батьківщини» і за потреби — захищати її.

 — Найголовніше — за час зниження бойової активності позначився великий дефіцит місцевих військових кадрів. Перемир’я і зрушення лінії фронту серйозно змінили структуру нової армії ополчення. Відбувся сезонний відплив добровольців, багато місцевих жителів повернулися до цивільної роботи сезонного характеру — зокрема, сільське населення. Запрацювали шахти, видобуток вугілля навіть збільшився в порівнянні з минулим роком, — пише він.

За його словами «мобілізація в критичні моменти збирає під свої знамена бійців, але треба сказати, що армія скоротилася цілком природним шляхом. А вже під час загострення останніх двох тижнів нестача досвідченого командного складу стала зовсім очевидна».

 — Як результат — відкрилася «політична завіса», і на Донбас стали повертатися персоналії, які у відносно спокійний час опинилися за бортом місцевої політики, виїхавши в результаті конфліктів або тиску. Серед тих, хто прийняв рішення повернутися є і знакові постаті, пов’язані з бойовими офіцерами ополчення часів Ігоря Стрєлкова, — проговорився пропагандист.загрузка...

Читайте також

Коментарі