Політолог: в Росії обожнюють владу, в Україні — опозицію

Політолог: в Росії обожнюють владу, в Україні — опозицію

В цьому переконаний політолог Сергій Таран.

 — В Росії обожнюють владу. Там будь-яка влада свята, — доки вона є владою. В Україні – обожнюють опозицію. Тут будь-яку опозицію висвячують і жаліють. А зараз — в Україні особлива мода на опозицію. В опозиції хочуть бути всі. Бо, по-перше, за це не б’ють і не ув’язнюють, як ще було недавно, по-друге, критикувати – це легше, ніж нести за щось відповідальність, по-третє, у владі красти стало важче, значно легше – брати гроші у тих, хто хоче «розхитати» владу, — написав він на своїй сторінці у Facebook.

За його словами йдеться про моду на опозицію.

 — Мода на опозицію – це юначий стан усякої демократії, — коли народ «доривається» до свобод і готовий лаяти всіх і вся… Але якщо хочемо зрілої демократії, маємо завести моду на політиків, які не тільки критикують, а і пропонують. Які змагаються не хльосткими словами, а справами, які зробили краще за тих, хто при владі. Які готові говорити гірку правду, а не лише солодку брехню, — пише він.

Втім, Таран переконаний, що йдеться про крайнощі.

 — Бо обожнювати владу і обожнювати опозицію – це крайнощі. А крайнощі, як відомо, в історичній перспективі сходяться. А нам – потрібен свій шлях. Якщо, звичайно, вважаємо, що українець — це не просто росіянин навпаки, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі