Луганські терористи злякалися нової військової доктрини України

Луганські терористи злякалися нової військової доктрини України

Київ хоче використовувати нову військову доктрину для нарощування своєї військової присутності на лінії зіткнення на Донбасі.

Про це сепаратистському ЛуганскІнформЦентру розповів представник терористів на Мінських переговорах Владислав Дейнего.

Як відомо, Рада національної безпеки і оборони України від 2 вересня розглянула проект нової військової доктрини країни. За словами Президента Петра Порошенка, в основі доктрини лежать відмова від політики позаблоковості та відновлення стратегічного курсу на інтеграцію в НАТО. При цьому він заявив, що нова доктрина також «ставить завдання з передислокації військових частин і з’єднань, і створення належної військової інфраструктури в східних і південних областях» країни. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк додав, що «в проекті військової доктрини вперше за історію незалежності України визначені супротивник і агресор, якими є Росія».

 — З одного боку, Порошенко говорить про свою схильність до виконання Комплексу заходів, з іншого боку — він заявляє про нарощування військового потенціалу щодо Росії, — зазначив російський колаборант.

 — За фактом ж ситуація використовується для посилення військової присутності на нашій території, — додав терорист.загрузка...

Читайте також