У п’ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних, місцями в центральних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +12…+23 градусів, удень +23…+37. Вітер змінний, переважно східний, південний, південно-східний та північно-східний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +14…+18 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24…+31. Вітер західний, південний, північний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +17…+22 градуси, вдень повітря прогріється до +26…+36. Вітер західний, північний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Криму очікується сонячна погода. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +17…+23 градуси. Денна коливатиметься від +31 до +37. Вітер північних, західних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно сухо. Вночі градусники покажуть +16…+22, денна температура повітря складе +28…+35 градусів. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-3 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі опуститься до +12…+18 градусів, удень підніметься до +23…+31. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні до полудня опадів не очікується, у другій половині дня можливий дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температура повітря вночі до +15…+18, удень до +26…+27 градусів. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується суха погода. У Вінницькій області можливий невеликий дощ з грозою. Уночі стовпчики термометрів покажуть +14…+20 градусів, удень – від +27 до +33. Вітер східний, північний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі