Маріупольці просять відмінити в місті місцеві вибори

Маріупольці просять відмінити в місті місцеві вибори

Патріотична громада міста міста Маріуполь звернулася до Президента України, Голови ЦВК та керівників парламентських фракцій з вимогою відмінити проведення виборів в органи місцевого самоврядування, які заплановані на 25 жовтня 2015 року.

За словами активістів, у місті не проведені жодні люстраційні процеси, тому до влади можуть прийти чиновники, які відкрито підтримували та закликали до сепаратизму, а здобутки патріотичної громади Маріуполя останніх місяців будуть нівельовані.

«Проведення виборів до місцевих органів влади в Маріуполі 25 жовтня 2015 року не має нічого спільного із забезпеченням конституційних прав громадян, є симуляцією народного волевиявлення, не гарантує безпеки мешканцям міста, не дозволяє провести виборчий процес на засадах рівності, прозорості, справедливості, немає рівного доступу до каналів інформації», — йдеться у зверненні громади.

Також активісти закликають українську владу призначити військово-цивільну адміністрацію в Маріуполі, оскільки загроза терористичних атак і досі є дуже великою.загрузка...

Читайте також