Продюсери фільмів «Брати. Остання сповідь» та «Поводир» звернулись до оскарівського комітету з проханням якнайшвидше оголосити прийом заявок від України.

Про це повідомляє відкритий лист Ігоря Савиченка та Максима Асадчого від 2 вересня.  Звернення підтримав продюсер фільму «Незламна» Єгор Олесов.

«Останні чотири роки обов’язки оскарівського комітету виконувала Асоціація Продюсерів України. Минулого року надмірні емоції навколо висунення фільму-кандидату на здобуття премії Оскар призвели до масового виходу членів із Оскарівського комітету та формування ініціативної групи, що оголосила про скликання нового комітету. (…)

Тому звертаємося до НСКУ та АПУ – організацій, що заявили, що беруть на себе відповідальність за роботу комітету: просимо надати пояснення щодо стану готовності цьогорічного комітету та якнайшвидше оголосити прийом заявок. (…) Сподіваємося, український кінематограф цього року не стане заручником ні особистих амбіцій, ні колективної байдужості«.

Згідно з правилами Американської кіноакадемії, останній день прийому заявок на Оскар за найкращий фільм іноземною мовою — 1 жовтня 2015 року. В Україні – досі ніяких новин щодо запуску роботи оскарівського комітету.загрузка...

Читайте також

Коментарі