У Москві пройде лекція та круглий стіл про божественну природу Путіна

У Москві 7 вересня пройде лекція і круглий стіл, в ході яких буде розглядатися взаємозв'язок Бога і президента Російської Федерації Володимира Путіна, про це повідомляє сайт opentown.org.

Публічно досліджувати божественну природу Путіна буде православний активіст громадського руху «Божа воля», «експерт в області метафізичного путінізму» Дмитро Ентео, повідомляє сайт Греху.нет з посиланням на російський портал Оm1.

Ті, що прийшли на лекцію дізнаються, «чи стане наш президент Володимир Путін Богом по благодаті, тобто чи буде він мати все теж, що і Творець всесвіту окрім спілкування в Його незбагненною сутності?», або «чи буде воля Володимира Володимировича з'єднана з волею Бога і досягне непохитності в добрі?

Чи буде національний лідер Росії нескінченно пізнавати безкінечно досконалого Бога, проникаючи в глибини Божества? Чи є Володимир Путін богом по природі або він тільки може стати їм по благодаті?», І «чи можна поклонятися Володимиру Володимировичу як богу на землі?», А також відповіді на ряд інших питань.

Після бесіди відбудеться круглий стіл на тему ролі Володимира Путіна в зміцненні духовних скреп РФ, де кожен зможе висловити свою думку. Після заходу, як обіцяють організатори, кожен охочий зможе сфотографуватися з лектором і отримати пам'ятні подарунки.

Диякон Андрій Кураєв написав у своєму ЖЖ, що ідея Ентео - «чудова»: адже поставивши такі питання, можна привернути увагу тих, кому були б нудні звичайні богословські лекції про співвідношення волі людської і Божої, про синергію та спасіння.

«Ця лекція не передбачає глибокого знання біографії згаданої особи. Не припускає вона і захоплених інтонацій. Вона вся буде в умовному відмінку: «Якщо не покаєтеся - не врятуєтесь».

А Бог по Своїй милості Всього Себе готовий вкласти у безодню людської душі - і в душу Путіна, і в душу Серафима Саровського, і в душу Чикатило. Бо вся мерзота гріхів людських порівняно з безмежністю Божої любові як піщинка перед океаном», - написав у своєму ЖЖ Кураєв.

На його думку, складність теми лекції в тому, що мова йде не про приватну особу, а про людину, відповідальному за долі країни: наприклад, приватна, чернеча святість викладена і обгрунтована в православній традиції, але про церковні уявлення про світських правителях такого сказати не можна.

До того ж, критерії святості для правителів у православ'ї дещо інші, ніж для решти людей, а «Заслуги перед Церквою» «явно сліплять канонізаторов і дозволяють не звертати зайвої уваги на такі дрібниці, як етичність вчинків персонажа або його внутрішня".

Рекомендуємо прочитати

Чем грозит Украине бездействие в вопросах социальной политики

Для Украины стратегическая цель всех пакетов помощи выходит далеко за рамки макроэкономической стабилизации....

Це може бути цікавим

Вчені навчилися стирати спогади

Дослідники змогли прицільно "стерти" один з кількох спогадів у молюска....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....