У Києві проти ухильників по мобілізації заведено 287 справ

У Києві проти ухильників по мобілізації заведено 287 справ

У Києві проти ухильників по мобілізації заведено 287 кримінальних проваджень. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

«У правоохоронні органи з міських військових комісаріатів надходять матеріали за фактами ухилення від призову за мобілізацією. Відомості вивчаються, перевіряються і вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань, про що повідомляються органи прокуратури», — кажуть у МВС.

Протягом 2015 року зареєстровано 287 кримінальних проваджень. Всі вони розпочаті за ознаками кримінальних злочинів, передбачених статтями 335 («Ухилення від призову на строкову військову службу») і 336 («Ухилення від призову за мобілізацією») Кримінального кодексу України.

«Всього в суд спрямовано шість обвинувальних актів про кримінальні правопорушення зазначеної категорії. 114 кримінальних виробництв закрито на підставі ст. 284 КПК України. По решті проводяться слідчі дії », — додали у відомстві.

За подібні кримінальні злочину законодавством передбачено покарання за статтею 335 КК — обмеження волі на строк до трьох років; за статтею 336 КК — позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Читайте також: Міліція затримала 23-річну снайперку бойовиків



загрузка...

Читайте також