Правий Сектор: теракт під Верховною Радою — провокація іноземних спецслужб

Правий Сектор: теракт під Верховною Радою — провокація іноземних спецслужб

правий сектор

«Правий сектор» не погоджується із заявою Президента України про те, що політичні сили, які 31 серпня перекривали дорогу навколо Верховної Ради, винні у зриві евакуації поранених і мають бути покарані.

Про це в ексклюзивному коментарі ІБ «Правий» заявив речник «Правого сектору» Артем Скоропадський, передає прес-служба партії.

 — Усе це неправда. Ми не тільки не заважали вивозу людей. Ми навіть пропускали громадський транспорт – автобус і маршрутки. А коли почались сутички під парламентом, наших машин вже не було. І швидкі могли безперешкодно вивозити людей. Проблема в тому, що швидких було дуже мало. Поранених доводилось вивозити на машинах нової патрульної поліції. Так що усі ці претензії не до нас, а до влади, яка мала підготуватись до мітингу. Валити все на нас не можна. Тисячі людей бачили, що ми не перекривали повністю рух, – наголосив представник ПС.

За його словами, «Правий» сектор також вітає ідею створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування подій 31 серпня. Головне – щоб ТСК працювала чесно і об’єктивно.

 — Ми лише за ТСК, якщо вона працюватиме чесно. У нас вже є досвід роботи ТСК у справі Мукачевого. Ніхто взагалі не знає, як вона працює. Нас на перше засідання суду не запросили. Про її рішення ми дізнались лише з інтернету, – додав він.

Артем Скоропадський наголосив, що бійці «Правого сектору» не брали участь у сутичках. Жодного затриманого 31 серпня у їх лавах нема.

На його переконання, держава має відкрито визнати, що усе, що сталось 31 серпня під стінами парламенту – провокація іноземних спецслужб.

 — Це явно провокація іноземних спецслужб. Або тих, кому вигідно розкачувати ситуацію в країні. Зрозуміло, ми критикуємо владу. Ці люди не мають права займати нинішні пости. Але криваве побоїще в центрі міста – цього не можна допускати, – наголосив речник ПС.

Як відомо, 31 серпня під час голосування у Верховній Раді змін до Конституції під стінами парламенту виникла сутичка між «силовиками» та протестуючими групами. У результаті сутичок поранено понад 120 людей, 3 людей загинули.загрузка...

Читайте також

Коментарі