Відсьогодні в обмінниках «ЛНР» встановили плаваючий курс гривні до рубля

Відсьогодні в обмінниках «ЛНР» встановили плаваючий курс гривні до рубля

Плаваючий курс гривні до рубля з 1 вересня буде введена тільки в обмінних пунктах.

Таке рішення сьогодні прийняла так звана «рада міністрів ЛНР». Про це розповів «міністр фінансів республіки» Євген Мануйлов, коментуючи постанову про організацію грошового обігу.

Згідно з ним, з 1 вересня 2015 року на території «республіки» при здійсненні валюто-обмінних операцій в обмінних пунктах вводиться плаваючий курс гривні до російського рубля.

«Постановою визначено, що при оплаті споживачами товарів і послуг з використанням офіційної грошової одиниці української гривні перерахунок цін на товари, тарифи і послуги, крім валюто-обмінних операцій, здійснюється із застосуванням фіксованого курсу російського рубля до української гривні 2 до 1″, — сказав Мануйлов.

«Іншими словами, плаваючий курс рубля до гривні буде тільки в обмінних пунктах», — підкреслив «міністр».

«З 1 вересня всі ціни, тарифи фіксуються за курсом 2 до 1. І якщо хтось хоче зробити оплату в гривні за іншим курсом, необхідно звернутися в валютно-обмінний пункт або в держбанк, або до суб’єктів підприємницької діяльності у сфері фінансових послуг», — пояснив Мануйлов.

«З 1 вересня ми як працювали в мультивалютній системі, так і продовжуємо працювати Для жителів ЛНР нічого не змінюється», — Підсумував глава Мінфінузагрузка...

Читайте також

Коментарі