В коаліції залишаються чотири фракції — Кубів

В коаліції залишаються чотири фракції — Кубів

Чотири фракції («Блок Петра Порошенко», «Народний фронт», «Самопоміч» і «Батьківщина») залишаються у складі парламентської коаліції. Про це повідомив представник Президента в парламенті Степан Кубів, передає РБК-Україна.

«Прийнято позитивний план на те, що коаліція буде збережена… чотири фракції залишаються»,- сказав Кубів. Він додав, що консультації щодо збереження коаліція будуть продовжені завтра.

Разом з тим, Кубів зазначив, що на нараді не обговорювалось питання виходу з коаліції фракції «Самопомичи». «Розмови такої не було, що «Самопоміч» виходить»,- додав він.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що фракція Радикальної партії Олега Ляшка виходить з правлячої коаліції у Верховній Раді України і переходить в опозицію.

Перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко заявив, що чинна коаліція продовжить роботу у Верховній Раді України. У той же час у «Батьківщині» заявили, що для них питання про вихід з коаліції не стоїть. При цьому у фракції «Самопоміч» відзначили, що розглядають можливість виходу з коаліції.

Читайте також: Політолог розповів про справжні причини виходу Радикальної партії із коаліціїзагрузка...

Читайте також

Коментарі