У Києві посилили патрулі в центрі, на вулиці вивели «Кугуари»

У Києві посилили патрулі в центрі, на вулиці вивели «Кугуари»

У Києві міліція посилила патрулювання центральної частини Києва з метою гарантування безпеки жителів міста та запобігання порушенням громадського порядку і можливим провокаціям. Відповідне рішення прийняло керівництво МВС, інформує прес-служба міністерства.

До патрулювання у місті Києві також залучені придані сили з інших регіонів України: 1250 працівників ОВС та 950 військослужбовців Національної гвардії.

Крім того організовані чотири спеціальних маршрути патрулювання з використанням бронеавтомобілів «КрАЗ Кугуар» з 8 членами екіпажу у кожній машині.

Перший маршрут – від Європейської площі до Площі Слави, другий – від Європейської до Бессарабської площі, третій – від ЦВК до Палаці Спорту (вул. Басейна).

Четверта бронемашина знаходиться в резерві в центрі міста та може бути задіяна у разі необхідності.

«МВС звертається до громадян з проханням поставитися з розумінням до необхідності посилення охорони громадського порядку та просить допомагати патрульним і повідомляти про підозрілі предмети та спроби провокацій», — сказано в повідомленні.

Як повідомлялось, вчора Верховна Рада попередньо схвалила президентський законопроект про зміни Конституції щодо децентралізації, що супроводжувалося заворушеннями під стінами парламенту.

З натовпу протестувальників у бік правоохоронців було кинуто гранату. В наслідок вибуху в лікарні було госпіталізовано щонайменше 131 постраждалого.

Сьогодні від ран померли два бійці Нацгвардії Дмитро Сластиков та Олександр Костина. У понеділок у лікарні помер боєць Нацгвардії Ігор Дебрін.

Наразі 18 особам оголошена підозра у вчиненні правопорушень щодо подій під Радою.загрузка...

Читайте також

Коментарі