Кличко: Менше години тому помер поранений радикалами Нацгвардієць. Йому був 21...

Кличко: Менше години тому помер поранений радикалами Нацгвардієць. Йому був 21 рік

Мер Києва Віталій Кличко провідав військовослужбовців Нацгвардії і правоохоронців, які постраждали внаслідок кривавих подій біля Верховної Ради і перебувають на лікуванні у міській клінічній лікарні №17. Мер поспілкувався з хлопцями, побажав їм швидкого одужання і подякував за мужність та сумлінне виконання своїх обов’язків.

«Зараз у цій лікарні перебуває 40 осіб. Півгодини тому помер другий боєць Нацгвардії — хлопець з Мелітополя, йому був 21 рік. Він отримав травми несумісні з життям. Лікарі робили все можливе, але, на жаль, не змогли його врятувати», — зазначив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що багато постраждалих хлопців перебували в зоні АТО, повернулись у Київ на ротацію і забезпечували охорону правопорядку в столиці. «Я поспілкувався з хлопцями, деякі з них з тяжкими пораненнями, декого вже скоро випишуть і вони повернуться додому, — сказав Кличко. — Ми робимо все, щоби хлопці отримали якісну медичну допомогу, матеріальну допомогу і мали все необхідне. Я вдячний цим хлопцям — вони забезпечували охорону порядку у Києві.  А ті, хто влаштував криваві безлади, ці псевдопатріоти, — вони руйнують Україну своїми діями. Вони повинні бути затримані і відповідати за свої дії! Всі без виключення!» — наголосив Віталій Кличко.

За данимии МВС, загалом у сутичках під Верховною Радою 31 серпня постраждала 141 особа, з яких 131 – це бійці Нацгвардії і міліціонери.загрузка...

Читайте також