Активісти відновили оборонні споруди УПА

Волинські свободівці завершили І етап відновлення оборонних споруд в урочищі Вовчак.

Про це повіломила прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

За її інформацією "29 серпня 2015 року активісти Волинської «Свободи» завершили І етап відновлення оборонних споруд в урочищі Вовчак Турійського району, де, за свідченнями істориків у жовтні 1942 року зродилася Українська повстанська армія. Роботи з упорядкування урочища тривали протягом усього літа, до них почергово долучалися всі районні та міські свободівські організації краю".

Голова Турійської районної організації ВО «Свобода» Василь Мазурик висловив вдячність усім, хто долучився до впорядкування місця, яке вважають колискою УПА.

 - Протягом літа сюди почергово заїжджали наші побратими з усіх районних чи міських організацій, кожен вніс свою частку у відновлення цієї історичної пам’ятки. Тепер тут створені мінімально необхідні умови, які дають змогу проводити патріотично-вишкольні таборування. До цього часу спільно з лісівниками та зацікавленими підприємцями нам вдалося облаштувати під’їзні шляхи до урочища, спорудити музей-криївку, частково відновили за упівським зразком оборонні споруди, викопати ставок, наразі завершуєм облаштування стрільбища.... У найближчих планах – спорудити тут капличку та бліндаж, – розповів голова Турійської районної організації ВО «Свобода» Василь Мазурик.

 - Втішає, що з лопатою та сокирою в урочищі працювали не лише рядові свободівці. Найактивніше до відновлювальних робіт на Вовчаку долучилися ті, кого після Революції гідності «Свобода» делегувала у владу. Це колишній голова обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Мазурик, колишній перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Кудрявцев, начальник обласного управління екології та природних ресурсів Олександр Самосик, керівники виборних органів влади. Василь Мазурик та Сергій Кудрявцев тривалий час перебували на спорудженні фортифікаційних споруд під Маріуполем і використали там упівський досвід їх укріплення. Праця волинян отримала найвищу оцінку керівництва держави, – прокоментував завершення І етапу відновлювальних робіт у Вовчаку перший заступник голови Волинської обласної ради, свободівець Олександр Пирожик.

 

Рекомендуємо прочитати

Третья мировая война начнется в 2050 году

Взгляд в будущее....

Це може бути цікавим

Ученые нашли окаменевшие в янтаре цветы возрастом около 100 миллионов лет

Семь небольших цветков диаметром от 3,5 до 5 миллиметров обнаружили в образцах янтаря, найденных на севере Мьянмы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На столичной Оболони женщина просила прохожих спасти ее от демонов

На Минском массиве женщина с балкона просила прохожих спасти ее от демонов....