Хабарі за вступ беруть у кожному одеському ВНЗ - дослідження

В кожному одеському вищому навчальному закладі беруть хабарі за вступ. Про це повідомляє УНН з посиланням на дослідження "Громадська етика", яке проводили одеське твіттер-медіа Odesa Zahidna і ГО "Оберіг".

"Метою дослідження було вивчення рівня корупції в одеських ВНЗ. В анкетуванні взяло участь 272 студенти і випуснкики вищих навчальних закладів Одеси. Опитування проходило з квітня по серпень 2015 року в Facebook", - йдеться в повідомленні.

Основні підсумки дослідження:

- хабарі беруть в кожному ВНЗ міста;

- найдорожче поступити в Одеський національний медичний університет (2000-15000 доларів), Юракадемія (5-10 тис. доларів), Одеський національний університет (200-7000 доларів) і Будівельну академію (200-5000 доларів);

- рекордсменами за хабарами за іспити стали Морська академія (до 750 доларів за іспит), Медін і Мечникова (до 500 доларів за іспит)

- за вартістю написання і захисту диплома на першому місці ОНУ ім Мечннікова, на другому місці Будівельна академія, на третьому - Політех. У всіх трьох ВУЗах вартість диплома перевищує 1000 доларів.

Читайте також: Підводне каміння вступної кампанії 2015 року

Рекомендуємо прочитати

Apple втратила лідерство на ринку смартфонів

Компанія Samsung Electronics випередила Apple і повернула собі світове лідерство за кількістю проданих смартфонів....

Це може бути цікавим

В Туреччині заблокували популярний сайт

У Туреччині закрили доступ до популярної онлайн-енциклопедії "Вікіпедія"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Уже знают, кем Порошенко заменит Гонтареву

СМИ сообщают, что Валерию Гонтареву в кресле главы НБУ таки заменит председатель правления Райффайзен Банка Аваль Владимир Лавренчук....