Їх нрави: Російська церква проведе обряд вигнання імпорту з магазинів

Про це заявив представник московського патріархату, www.mk.ru.

Святе місце на прилавках російських магазинів, спорожніле в результаті заборони на імпорт продовольства з ряду країн, можуть заповнити продукти, вироблені в монастирських господарствах Російської православної церкви (РПЦ). У Московському патріархаті (МП) вважають, що вони вже готові до цього, тепер справа - за ритейлерами.

Монастирі МП РПЦ можуть зайнятися імпортозаміщенням в продовольчій сфері і забезпечити торговельні мережі країни аналогами іноземних продуктів, ввезення яких на територію країни заборонено у зв'язку з ембарго, повідомляє Regnum з посиланням на публікації в російській пресі.

Як вважає заступник голови Синодального відділу по взаємодії церкви і суспільства Роман Багдасаров, для початку процесу необхідно, щоб «прийшов рітейлер і сказав, що хоче, припустимо, налагодити продаж лінійки православної продукції - від молока до глазурованих сирків».

За словами представника МП, насельники монастирів вже стали вирощувати більше овочів і зерна, розводити рибу і зробили багатшими асортимент своїх сирів, до числа яких увійшли моцарела, качотта, рикотта. Частина господарств вже планує вийти в торговельні мережі та постачати продукти в Москву, Санкт-Петербург та інші міста.

 - Монастирські господарства можуть це робити, - зазначає Багдасаров.

Крім того, за словами церковного діяча,  мова йде не тільки про продовольство, монастирські господарства зможуть постачати на російський ринок й інші товари.

 - Це можуть бути православні інтер'єри, щоб люди мали можливість купити меблі, зроблену у нас, дешевшу і відповідну традиціям, а не тільки італійську або німецьку, - говорить він.

Рекомендуємо прочитати

Балчун хочет сделать из вокзалов торговые центры

ПАО "Укрзализныця" планирует повысить свои доходы за счет использования вокзалов и привокзальных территорий в коммерческих целях....

Це може бути цікавим

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве на Печерске вандалы разбили стеклянную остановку

В Киеве на Печерске вандалы разбили стеклянную остановку....