Нардеп пояснив сенс змін до Конституції, що стосуються Донбасу

Нардеп пояснив сенс змін до Конституції, що стосуються Донбасу

Нардеп Володимир Ар’єв у своєму Фейсбуці написав про необхідність змін до Конституції України.

«Спробую пояснити сенс змін до Конституції — там, де йдеться про Донбас», — написав він.

Що хоче Путін: особливий статус, з прописаними в Конституції правами для «особливих» територій впливати на всю внутрішню і зовнішню політику України з правом вето.

Що хочемо ми: посилання в Конституції на закон про особливості місцевого самоврядування, щоб ці території НЕ МОГЛИ впливати на внутрішню і зовнішню політику України, а питання їхньої реінтеграції залежало від того, наскільки там готові (чи не готові) бути Україною.

«Якщо ж Конституція залишиться в нинішньому вигляді, то шпаринка у вигляді 92 статті теж залишиться, а окупована територія матиме рівні права і можливості з іншими, що ускладнить захист від політичної дестабілізації. Саме тому Путін категорично проти нашого варіанту, який по формі виконує Мінські угоди, а по суті забезпечує для України можливість відгородитися від розповзання сепаратистської зарази. Тобто, дає Україні великі можливості для маневру. Все інше — або нерозуміння, або маніпуляції. В будь-якому випадку відповіді закладені в самому тексті змін», — резюмував він.загрузка...

Читайте також

Коментарі