«Святе імпортозаміщення»: У російських монастирях варитимуть санкційний сир

«Святе імпортозаміщення»: У російських монастирях варитимуть санкційний сир

Служителі монастирів готові взятися і за виробництво меблів.  Російські монастирі збираються готувати сорти сирів, що потрапили до санкційного списку — моцарелу, качоту і рікоту.

Про це повідомив заступник голови Синодального відділу із взаємодії Церкви і суспільства РПЦ Роман Багдасаров, пишуть «Известия». Церковники готові годувати людей «під час важких ситуацій» і збираються готувати сири і молочну продукцію.

«Потрібно, щоб прийшов рітейлер і сказав, що хоче, припустимо, налагодити продаж лінійки православної продукції — від молока до глазурованих сирків. Все, будь ласка! Монастирські господарства можуть це робити. Але самі вони займатися просуванням товару на ринок не будуть, тому що це не їхня компетенція», — цитують священика журналісти.

Так, у Валаамі навіть розробили свій сорт сиру, який називається «монастико». Крім продуктів, священики готові робити меблі.

«Щоб люди мали можливість придбати меблі, зроблені у нас, — більш дешеві і відповідні до традицій, а не тільки італійські або німецькі», — додав Багдасаров.загрузка...

Читайте також

Коментарі