Глава «ЛНР» Ігор Плотницкий призначив суддів двох міських судів — Алчевського і Брянківського.

Про це розповів керівник ГІ Права Справа Дмитро Снєгирьов.

 — Вважаю, це історична, доленосна для нас подія, — підкреслив Плотницький. — Незадовго до цього депутатами була прийнята низка найважливіших законодавчих документів, що регламентують судову систему. У комплексі це дозволяє стверджувати, що у нас тепер є повноцінна влада, яка здатна захищати основи демократичного ладу в побудові нашої держави.

У цей день вступили на посади 8 представників судової системи ЛНР: голова Алчевського міського суду — Жогіна Любов Олександрівна (обіймала посаду судді до окупації), голова Брянківського міського суду — Чернова Наталія Іванівна (була заступником голови міського суду до окупації), заступник голови Алчевського міського суду — Карасьова Надія Петрівна, заступник голови Брянківського міського суду — Крупинська Оксана Юріївна (обіймала посаду судді до окупації), судді Алчевського міського суду — Овчарова Інна Володимирівна, Картамишева Олена Вікторівна, Фокін Едуард Євгенович, суддя Брянківського міського суду — Тищенко Лариса Олексіївна.

Кожен з них виголосив присягу: «Урочисто присягаю: чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, здійснювати правосуддя, підкоряючись тільки закону, бути неупередженим і справедливим, як велять мені обов’язок Судді та Совість».

 — Імена суддів, які пішли на службу загарбникам, маю сподівання, не будуть забуті. І кожен з тих, хто зганьбив свою честь, знехтувавши присягою, більше не матиме змоги обіймати жодну відповідальну посаду, коли на окуповані території Донбасу повернеться українська, за змістом, а не картинкою, влада, — додав експерт.загрузка...

Читайте також

Коментарі