Колишній «прем’єр-міністр ДНР» Олександр Бородай заявив про створення «Союзу добровольців Донбасу». Він сам очолить нову організацію. Про це він повідомив на спеціально скликаній в Москві з цієї нагоди в четвер 27 серпня прес-конференції, передає «Преса України».

«Я і мої товариші створюємо «Союз добровольців Донбасу». Це соціально-активні люди, які готові боротися і борються за «русский мир», — заявив Бородай.

Як сам він пояснює, союз «допомагатиме людям соціалізуватися … захищати їхні права … порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих … Хтось із них втратив роботу, хтось здоров’я. Їм треба допомогти», — сказав колишній «прем’єр ДНР».

«Організація знаходиться в стадії реєстрації, наприкінці вересня плануємо провести установчий з’їзд. В організацію може увійти той, хто брав участь у цих подіях, звичайно, громадянин Росії», — зауважив «екс-прем’єр ДНР».

Бородай заявив, що кількість добровольців, які прийшли на Донбас воювати, становить в районі від 30 до 50 000 чоловік.

«Російські добровольці — це люди соціально активні, вони об’єднані ідеєю російського патріотизму, готові та борються за «русский мир». Але у них немає соціального захисту. Російські добровольці, особливо ті, хто взяв участь у подіях на Донбасі, повинні бути об’єднані і допомагати один одному. Тому створюємо соціальну організацію. Будемо допомагати один одному, сім’ям загиблих, будемо допомагати народу Донбасу», — повідомив Бородай.

Також він додав, що далекосяжною метою організації намічено прирівняти в правах, тих що брали участь у бойових діях на Донбасі з ветеранами бойових дій в Афганістані та Чечні.загрузка...

Читайте також

Коментарі