Януковичу оголошені підозри лише по двом справам

Януковичу оголошені підозри лише по двом справам

Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк стверджує, що його підзахисному з боку правоохоронних органів були оголошені лише два підозри — по справі Майдану і по справі «Укртелекому». Про це Сердюк повідомив сьогодні на прес-конференції, передає РБК-Україна.

«На сьогоднішній день Янукович і захист по даній справі отримали тільки два підозри. І отримали їх лише в липні 2015 року. Це підозра у справах Майдану і це підозра у справі «Укртелекому». Ніяких інших підозр у інших справах — як то Межигір’я, Сухолуччя, справа за створення злочинної організації, справа щодо законів 16 січня — ні захист, ні Янукович не отримували», — повідомив адвокат екс-президента.

За його словами, справу «Укртелекому» — «це штучно створена справа для того, щоб показати суспільству наявність Януковича в міжнародному розшуку».

«Чому я так кажу? Тому що це єдина справа, яким Янукович був у цей розшук оголошений. Однак на момент, коли Генеральна прокуратура заявила про початок заочного засудження Януковича, Янукович у міжнародному розшуку вже не перебував», — зазначив Сердюк.

Як відомо, 19 червня генеральний прокурор Віктор Шокін повідомив про початок процедури заочного засудження колишнього президента України Віктора Януковича.загрузка...

Читайте також

Коментарі