Для поранених бійців влаштували кінопоказ

Для поранених бійців влаштували кінопоказ

26 серпня у київському військовому шпиталі пройшов завершальний кінопоказ в рамках акції «Дій від серця».

Пораненим бійцям АТО показали стрічку Роберта Земекіса «Форрест Гамп». Фільм представив генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі разом з акторкою й ведучою Яніною Соколовою. «Не думаю, що є потреба говорити якісь патріотичні слова — ми просто вдячні вам, справжнім героям, що захищають Україну. І цей показ — наш невеличкий внесок, для того щоб ви мали змогу розважитися, відволіктися від тих думок, що залишаються довго після бойових дій», — зауважив Халпахчі. Організатори планують продовжувати акцію.

Акція «Дій від серця» — волонтерська ініціатива команди МКФ «Молодість», приурочена до Дня Незалежності. Окрім Києва, сеанси також відбулися у Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві та Одесі 17-26 серпня.

Фестиваль дякує партнерам та друзям, котрі на волонтерських засадах долучилися до акції: Спілці ветеранів АТО і особисто Кушніру Андрію Віталійовичу, Товариству сприяння оборони України, Міністерству Оборони України, компанії RentMedia, Міжнародному фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Іщуку Олегу, а також компанії ВОЛЯ.

Нагадаємо, ювілейний 45-й кінофестиваль «Молодість» відкриється 24 жовтня і триватиме до 1 листопада. 10 вересня у ФедорівHub (вул. Велика Васильківська, 5) відбудеться презентація нової айдентики «Молодості», де організатори також оприлюднять програми фестивалю, його локації та нові ініціативи.загрузка...

Читайте також

Коментарі