Благодійна медична акція на Київщині продовжується

22 серпня в с. Красна Слобідка, що в Обухівському районі, пройшла медична акція, яку вдало провів Благодійний фонд «Київська Русь». Це була вже друга акція, що відбулася під патронатом голови Обухівської РДА Сергія Неділька.

Перша ж вдало пройшла в с.Германівка. Даний захід в Красній Слобідці зібрав вже більше сільських жителів, аніж в Германівці, адже люди заздалегідь були повідомлені про приїзд лікарів завдяки ініціативній групі депутатів сільської ради під керівництвом невтомної та дуже енергійної директора Краснослобідської школи Валентини Василівни Векли, яка весь час, від початку роботи лікарів фонду і до моменту закриття акції (9.30- 18.00), контролювала весь процес проходження медичного обстеження.

Хочеться відзначити, що за домовленістю між президентом фонду Ларисою Ільєнко та директором школи, цього разу лікарі, крім медичного обстеження дорослого населення села, провели окреме обстеження школярів та малечі, яка відвідує місцевий дитячий садочок. Це стало приємною несподіванкою для батьків дітей, яким не довелося їхати до районного центру для проходження медогляду перед початком нового навчального року.

Особливу турботу волонтери фонду проявили до літніх людей, які з різних причин не змогли самотужки приїхати на медичну акцію. Мешканців віддалених хуторів лікарі привозили на своєму транспорті, а потім, після проходження обстеження, відвозили додому. Уже традиційно всі дітки, які проходили медогляд чи просто консультувались у лікаря, отримали солодкі шоколадні подарунки від організаторів заходу. А всі дорослі, які завітали на прийом до лікарів, у свою чергу отримали медичні препарати з рук самого лікаря.

Після проходження обстеження у лікарів – офтальмологів, кожному пацієнту безкоштовно було надано окуляри, здивуванню краснослобідців не було меж. Жителі з задоволенням дякували лікарям та безпосередньо самому президенту фонду Ларисі Олександрівні Ільєнко, яка й сама деякий час видавала людям окуляри. Дякуючи за таку добру справу, яку Лариса Олександрівна робить для жителів Обухівського району, вдячні мешканці запрошували приїздити до них ще. Адже, людям із села часу на лікування деінде не вистачає, тому щорічні медогляди на їх території будуть дуже доречними.

Приємно констатувати той факт, що в селі Красна Слобідка було обстежено близько 400 мешканців. Всі учасники благодійної акції залишилися дуже задоволені: лікарі – своєю працею, а мешканці – увагою та турботою про них! Звертаємо вашу увагу, що акція Благодійного фонду «Київська Русь» продовжується.

Цього тижня, в суботу, 29 серпня, група лікарів завітає у с. Вільшанка, а в неділю, 30 серпня – у с. Перше Травня. Діагностика та консультація буде відбуватися з 10.00 до 17.00 год.

Отож, якщо так званий десант лікарів з’явиться і в вашому селі, не нехтуйте можливістю безкоштовно обстежити свій організм і, можливо, навіть попередити серйозну хворобу. Будьте здорові!

Рекомендуємо прочитати

В Латвии даже за поддержку боевиков будет грозить тюрьма

Правительство Латвии приняло поправки к закону, согласно которым запрещено не только непосредственное участие в террористической деятельности, но и прославление....

Це може бути цікавим

Ученые усомнились в одинаковости предсмертных ощущений для всех людей

Нейрофизиологи впервые проследили за околосмертными переживаниями и обнаружили, что практически все люди испытывают три одинаковых ощущения – чувство покоя, пол....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Зрители помогли инвалиду насладиться рок-концертом

"Можно было полететь" – парень-колясочник хотел просто поближе подъехать к сцене, а толпа подхватила его на руки....