Активіст розповів про ситуацію всередині угруповань «ДНР»

Нашим колегам з "Оборони Маріуполя" вдалося поспілкуватися з колишнім жителем міста Маріуполь Павлом Пуришевим, свого часу активно виступав за «російський Донбас», який розповів, що ж відбувається всередині терористичних угруповань «ДНР».

11139460_668988989904704_6805482652476565072_n

Так, дисципліна в рядах так званої «Республіканської гвардії «ДНР» підтримується виключно каральними заходами.

Серед учасників незаконних воєнізованих формувань «ДНР» поширюються панічні настрої і розчарування у своїй діяльності, всі вважають, що Росія їх «злила». Мирне населення бойовиків ненавидить, за те, що ті зруйнували мирне життя і довели процвітаючий регіон до злиднів. У самому Донецьку люди похилого віку вмирають від голоду і дорожнечі ліків.

Рядові бойовики вже не хочуть воювати, багато хто планує залишити «гвардію» і влаштується працювати на шахти, мотивуючи це, що «там вищі зарплати при меншому ризику для життя».

В окремих підрозділах «ополченців» затримка з виплати зарплат сягає вже 4 місяці.

Павло зазначив, що деякі його знайомі, що служили в «армії «ДНР», незважаючи на постійні обіцянки командирів, що «ситуація в республіці налагодиться найближчим часом», кинули службу за контрактом і влаштувались на роботу в магазини продавцями, вантажниками, слюсарями на СТО, сторожами на підприємства.

У зв'язку з катастрофічною ситуацією «міністерство оборони ДНР» видало наказ, згідно з яким «військовослужбовець ДНР за самовільне залишення місця несення служби підлягає покаранню у вигляді ув'язнення в підвал на три доби. Подача рапортів на звільнення з лав «армії» карається ув'язненням в підвал на 5 діб».

Рекомендуємо прочитати

США проголосили нову «газову революцію»

Сполучені Штати мають намір до 2020 року вийти на глобальний ринок зрідженого природного газу (СПГ) в якості нетто-експортера....

Це може бути цікавим

В Германии создали лифт на магнитной подушке

Поскольку с ростом населения Земли строительство в крупных городах ориентируется на высотные здания, инженеры стремятся оптимизировать конструкцию и механизм ра....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Львів, Кропивницький та Івано-Франківськ лідирують у рейтингу прозорості – дослідження

У рейтингу прозорості 100 міст України найбільшу кількість балів отримали Львів (57 зі 100), Кропивницький (56), Івано-Франківськ (54), Київ (52) і Миколаїв (51,5)....