Виплати пенсій переселенцям обмежили «Ощадбанком»

Виплати пенсій переселенцям обмежили «Ощадбанком»

Виплата пенсій особам, переміщеним з тимчасово окупованої території України і зони проведення АТО, здійснюватимуться у відділеннях ПАТ «Ощадбанк» і з використанням його платіжних пристроїв. Про це йдеться в постанові КМУ №615.

«Для осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення АТО і населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, і знаходяться на обліку, що підтверджується довідкою, затвердженої постановою КМУ від 1.10.14 № 509, виплата пенсій здійснюватиметься уповноваженим банком — ПАТ «Державний ощадний банк України», — йдеться в постанові.

Кабмін також доручив Пенсійному фонду протягом 10 днів після набрання чинності постанови передати «Ощадбанку» перелік всіх переселених пенсіонерів для відкриття їм поточних рахунків, а потім спільно з банком проінформувати їх про необхідність звернення для виплати пенсій в Ощадбанк, але не раніше ніж через 30 днів з дня набрання постановою чинності.

Як раніше повідомлялося, Кабмін в кінці червня змінив систему виплат соціальної допомоги тимчасово переміщеним особам із зони проведення АТО.загрузка...

Читайте також

Коментарі