УНА-УНСО братиме участь у місцевих виборах

УНА-УНСО братиме участь у місцевих виборах

Міністерство юстиції зареєструвало Українську національну асамблею — Українську націоналістичну самооборону (УНА-УНСО) як політичну партію.

Тепер УНА-УНСО має намір взяти участь у місцевих виборах у жовтні, передає ZN.UA. Організація була зареєстрована як партія 20 серпня.

Як йдеться в повідомленні партії, за статутом основними її цілями стануть «розвиток незалежної, суверенної, правової, соціальної і демократичної держави; участь у формуванні органів державної влади, місцевого та регіонального самоврядування, представництво в їх складі шляхом участі у виборах; модернізація держави за принципом справедливості, прозорості та без корупційності, а також сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, забезпеченню прав людини «.

Як відомо, в березня 2014 року на з’їзді політичної партії «Українська національна асамблея» було прийнято рішення про перейменування асамблеї в політичну партію Правий сектор. Однак 7 квітня 2015 УНА-УНСО вирішила відновити самостійну політичну діяльність і обрала головою Костянтина Фуштея. Закон про місцеві вибори, прийнятий 14 липня, передбачає проведення місцевих виборів 25 жовтня на всій території України, крім окупованої частини Донбасу та в включеному Криму.загрузка...

Читайте також