У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі становитиме +9…+20 градусів, удень +25…+32. Вітер змінних напрямків, переважно південний, північний, західний, північно-західний, південно-західний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +11…+16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +25…+27. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +15…+20 градусів, удень повітря прогріється до +25…+32. Вітер західний, північно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові буде без опадів. Уночі температура повітря складе +12…+19 градусів. Денна коливатиметься від +25 до +30. Вітер північний, західний, північно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +9…+17 градусів, денна температура повітря складе +27…+30. Вітер північних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі знизиться до +9…+16 градусів, удень підніметься до +24…+31. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +13…+16, удень до +25…+27 градусів. Вітер переважно східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13…+16 градусів, удень – від +26 до +30. Вітер північний, східний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі