Росіянина засудили за «вербування» до Правого Сектору. У ПС про нього не...

Росіянина засудили за «вербування» до Правого Сектору. У ПС про нього не знають

правий сектор

Росіянина, про якого нічого не знають у «Правому секторі», звинуватили у розпалюванні ненависті.

Як повідомляє BBC Україна, суд встановив, що з березня 2014 року Разумов виїжджав до України, де проходив бойову підготовку у лавах визнаного у Росії екстремістським «Правого сектора». Після повернення до Росії він, як вважає суд, вербував людей до тієї організації.

«29 серпня 2014 Разумов, перебуваючи у місті Зеленоград і діючи за попередньою змовою з особами з числа керівництва «Правого сектора», зустрічався з двома своїми знайомими, які є чинними співробітниками поліції і мають необхідні бойові навички. Під час спілкування Разумов вербував поліцейських до лав «Правого сектора» для участі у якості найманців у збройному конфлікті на території південного сходу України», — повідомив офіційний представник Слідчого комітету Володимир Маркін.

Колегія присяжних ухвалила звинувачувальний вердикт стосовно громадянина Росії Олександра Разумова, визнавши його винним у розпалюванні ненависті або ворожнечі, а також у приниженні людської гідності. Незабаром суд має винести вирок Разумову на підставі вердикту присяжних.

Сам підсудний свою провину не визнав. У «Правом секторі» заявляли, що Олександр Разумов ніколи не перебував у лавах організації.

Нагадаємо, нещодавно у Москві винесли вирок жителю міста Юрію Буторіну, який з травматичної зброї вистрілив по двом чоловікам з прапором терористичної організації «ДНР». Він отримав 3,5 роки колонії загального режиму.загрузка...

Читайте також

Коментарі