Мешканці Осокорків: Продовжується незаконне захоплення земельних ділянок в кооперативах

Мешканці Осокорків: Продовжується незаконне захоплення земельних ділянок в кооперативах

Жителі садового кооперативу «Орхідея — 3″,до журналістів із проханням допомоги у розповсюдженні інформації.

«На території кооперативу “Орхідея – 3” вже вдруге за останній тиждень було проведено чергову спробу незаконного захоплення земельної ділянки. Невідомі люди, представляючись робітниками, яких найняв новий хазяїн, просто починають встановлювати огорожу, ігноруючи голову кооперативу. А сьогодні вранці, чоловік, який називає себе новим власником земельної ділянки, відкрито погрожував літній жінці, голові кооперативу зв’язками у прокуратурі», — йдеться у зверненні.

Як повідомила голова кооперативу Раїса Михайлівна Юрченко, спроби захопити ділянку у кооперативі почалися після того, як робоча група земельної комісії Київради провела перепис вільних ділянок в кооперативі.

«Все це відбувається за мовчазної згоди і покровительства члена земельної комісії Київради Олександра Найдьонова, який намагається відібрати землю у людей, які тут живуть з 91 року, і передати її у власніть контрольованого кооперативу «Лотос — 2007», який очолює в минулому член блоку Черновецького Валерій Ігнатенко», — вважають активісти.загрузка...

Читайте також

Коментарі