Луганські терористи «захопили» давно окуповану станцію

Луганські терористи «захопили» давно окуповану станцію

Бойовики ЛНР заявили, що захопили станцію, яка й так знаходиться в їхніх руках.

Про це повідомив керівник ГІ Права Справа Дмитро Снєгирьов.

За інформацією експерта про це йдеться у повідомленні одного з терористичних сайтів.

 — «Русская Весна» опублікувала інформацію про «взяття» 22 серпня бойовиками «ЛНР» залізничної станції Мар’ївка, що неподалік від Первомайська, — зауважив він.

 — На блокпосту на в’їзді в Первомайськ місцеві козаки зустрічають мене словами:

— У нас вчора жарко було. Зайняли Мар’ївку. Тільки двоє наших — двохсоті…», — розповідає «воєнкор Русской Весны»

Як повідомляється в цій статті, «група ополченців з місцевого батальйону висунулася вперед на спостережний пост ближче до ворожих позицій. Їх засікли. Був відкритий вогонь. Ополченці з сусідніх блокпостів підтримали своїх пострілами.

У результаті якось сам собою вибухнув склад боєприпасів на українській стороні. Після цього ЗСУшники вирішили, що почався масштабний наступ, в паніці тікали зі станції Мар’ївка, залишивши частину селища Золоте, викинули білий прапор і зв’язалися з керівництвом ополчення, вимагаючи припинити бойові дії. Бойові дії припинилися. Гумор ситуації в тому, що бойова група, яка висунулась на спостережний пост, налічувала всього десять чоловік».

 — Гумор ситуації, насправді, полягає в тому, що Мар’ївку бойовики не брали. 17 серпня 2015 року, тобто, за 4 доби до «героїчного штурму», на Ютуб каналі батальйону «СССР-Брянка» було опубліковане відео «СССР-Брянка. Мы никуда не уйдем. Передовая. Марьевка», на якому бойовики цього підрозділу демонструють, що вони знаходяться саме на цій станції Мар’ївка, яку, за словами «воєнкора» «Русской Весны», первомайські козаки епічно відбили у українських збройних сил, — додав експерт.

Показово, що стаття, в якій подається відверта дезінформація закінчується словами:»P.S В настоящее время Русская Весна получают точную информацию о значительных потерях украинской стороны, которая будет опубликована утром»

Як казав знаменитий сатирик Михайло Жванецький, «тщательнее надо, ребята!».загрузка...

Читайте також