24 серпня на День Незалежності України в самому центрі столиці відбулося урочисте відкриття скульптури «Тризуб Героїв».

Про це повідомила прес-служба партії.

 — Меморіал встановили бійці 13 ЗБАТу ДУК «Правий сектор» у сквері поблизу Михайлівської площі. Автор та скульптур, воїн 13 ЗБАТу ДУК ПС, друг «Індєєц» присвятив своє творіння усім загиблим добровольцям, — розповіли у прес-службі.

Перед відкриттям меморіал освятили капелан Микола Мединський Залізняк та священник з Михайлівського собору. Бойовий капелан підняв дух короткою проповіддю про роль віри та Бога у сьогоднішній війні за перемогу над московським загарбником.

 — Друг «Бик», ведучий урочистості, надав слово командиру 13 ЗБАТу ДУК ПС — другу «Хорвату», який наголосив, щоб даний пам’ятники сприймали не лише як реквієм по загиблим, а і як символ перемог добровольців, котрі поклали за це своє життя. Друг «Бєс», замкомандира, емоційно акцентував, що патріот — це не вишиванка, це людина, котра захищає свою Батьківщину, і сподівається, що через рік на цьому місці будуть грати сурми перемоги, — додали вони.

Прямо з Холодноярських вишколів завітав на відкриття меморіалу і друг «Беркут», командир навчального центру ДУК ПС, який підкреслив, що лише з націоналістами при владі наша квазі-держава перетвориться на Самостійну та Соборну. Завірив, що і надалі буде займатися патріотичними вишколами молоді.

Народний депутат Юрій Тимошенко подякував «Правому сектору» за дієвість та рішучість у побудові Української держави. Також він розповів, що коїться зараз в середині Верховної Ради і чому важливо, щоб існував національно-визвольний рух.загрузка...

Читайте також