Одному з сіл Донеччини військові подарували ігровий майданчик

Одному з сіл Донеччини військові подарували ігровий майданчик

Завдяки українським військовим, подвійне свято відзначили жителі села Успенівка Красноармійського району Донецької області. На День Незалежності України у тамтешньому парку командуванням сектору «Б» урочисто відкрито ігровий майданчик для дітей.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Ініціатором і безпосереднім втілювачем в життя давньої мрії мешканців села в життя, виступила група цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Десять ігрових елементів для дітей та відпочинкову зону для дорослих встановили у місцевому парку відпочинку біля селищного будинку культури. Для батьків встановили лавочки.

«Дитячий майданчик — це наш подарунок громаді Успенівки. Діти — це наше майбутнє, і ніщо не надихає так, як усмішка дитини. Майданчик — наш маленький крок, аби діти були захищені від негативного впливу війни і з користю та весело проводили дозвілля. Я б хотів, щоб це місце стало улюбленим для відпочинку дітлахів, щоб тут було безпечно та цікаво. А наші військові докладуть для цього максимум зусиль«, — зазначив керівник сектору «Б» полковник Валерій Залужний.

Читайте також: У перестрілці біля Мінтрансу загинула одна людина — ЗМІзагрузка...

Читайте також

Коментарі