Falling Walls Lab Kyiv 2015: Наука перестала бути нудною

17 вересня 2015 р у Києві під патронатом Фонду Кличко на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбудеться всесвітня наукова конференція Falling Walls Lab Kyiv.

Falling Walls Lab можна порівняти з талант-шоу. З тією відмінністю, що в залі сидять представники найпрестижніших інститутів і лабораторій світу, вчені зі світовими іменами і нобелівські лауреати, а на сцені не співають, а роблять наукову доповідь.

Але час виступу на розважальному конкурсі, і на науковому, приблизно однаковий: три хвилини. Три хвилини для доповіді і три слайда для презентації. Це регламент прогресивної всесвітній конференції Falling Walls для амбітних і сміливих проектів у галузі науки, бізнесу, технологій, культури та мистецтва.

Проект Falling Walls Conference був представлений 9 листопада 2009 року. Дата була обрана не випадково: рівно 20 років тому в цей день пала берлінська стіна. З цією подією пов'язаний і гасло проекту: «Яка стіна впаде завтра» Стіни в концепції конференції символізують проблеми, які вирішують її учасники.

За час існування проекту на його сцені виступали видатні вчені і політики.

Володимир Кличко, засновник Фонду Кличко, чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBО, IBO і журналу «The Ring Magazine»: «Коли ми говоримо про науку в Україні, нам є, чим пишатися. Рентгенівський апарат, трамвай на електричній тязі, концепт персонального комп'ютера, гелікоптер, космічна ракета та багато іншого - плоди наукового генія українців. Сьогодні в нашій країні багато талановитих людей, які винаходять пристрої та технології, якими користуються в усьому світі. І мета цієї наукової конференції - відкрити ще більше талантів, створити дух здорового суперництва, спортивного азарту. І підтримати дослідників в їх роботі ».

Лише один представник нашої країни брав участь у Falling Walls Labs. У 2012 році Україну представляла Аліна Носенко, директор Фонду Кличко.

Аліна Носенко, директор Фонду Кличко: «Конференція Falling Walls Labs - це абсолютно новий формат наукового форуму. Кожному з учасників потрібно за три хвилини справити враження на публіку, зацікавити потенційних інвесторів, і, в той же час, з граничною науковою точністю викласти свою ідею».

Організатори Falling Walls Lab Kyiv вже отримали понад 50 заявок від потенційних учасників. У журі київської конференції будуть провідні науковці та бізнесмени, в числі яких - один з патріархів української науки, астроном Клим Чурюмов.

«Проект Falling Walls цікавить компанію «Нова пошта» тому, що ми прагнемо застосовувати в своїй роботі інноваційні підходи та найсучасніші рішення. Світ не стоїть

на місці, і, лише той, хто йде в ногу з часом, а іноді і випереджає його, здатний залишатися лідером. Наші інноваційні програми спрямовані не тільки на розвиток бізнесу, а й на турботу про навколишнє середовище. Ми хочемо почути від молодих учасників цікаві рішення, які допоможуть нам вдосконалювати клієнтський сервіс», - сказав директор з розвитку «Нова пошта» Максим Рабінович.

Віктор Цикунов, член журі конференції, директор департаменту стратегічних технологій компанії «Майкрософт Україна»: «Компанія Microsoft завжди підтримувала освітні проекти - це частина нашої глобальної стратегії. Ми впевнені, що сучасні інформаційні технології дозволяють спростити освітній процес, і вкладаємо великі зусилля в те, щоб наші послуги і продукти якомога ефективніше служили тим, хто отримує знання і ділиться ними. У «Майкрософт Україна» ми чули про проект Falling Walls Labs від колег з 50 країн світу, і тепер раді, що цей формат наукової конференції прийшов в нашу країну. Тому ми без сумнівів вирішили підтримати цей прогресивний проект, надавши свої ресурси для підтримки талановитих українських учених і новаторів».

Кращих спікерів чекає глобальна світова наукова арена Falling Walls Conference у Берліні, де їх вислухають нобелівські лауреати, редактори головних світових видань та політичні діячі планетарного масштабу.

Для того щоб брати участь у науковій конференції Falling Walls Lab Kyiv, необхідно подати заявку в київську Лабораторію на офіційному сайті FWC за цим посиланням або за адресою fallingwalls@klitschkofund.org до 7 вересня 2015 року. До листа необхідно додати бріф своєї доповіді.

Фіналісти Falling Walls Labs збираються 9 листопада на підсумкову наукову конференцію в Європейській школі менеджменту і технологій у Берліні.

Прикладами успішного впровадження прогресивних ідей можуть стати проекти-переможці минулих років.

У їх числі:

- Створення кібернетичної рукавички для спілкування сліпоглухих людей;

- Використання харчових відходів для виробництва електроенергії;

- Застосування танінів і наночасток для знищення ракових клітин;

Ці та інші зухвалі ідеї втілені в реальність і вже допомагають людям.

Рекомендуємо прочитати

У Києві на Гідропарку відкриється хаб для пенсіонерів

За тиждень у столичному Гідропарку відкриють хаб для столичних пенсіонерів – "КіноСад Життєлюб", де кияни зможуть безкоштовно відпочивати за приємним спілкуванн....

Це може бути цікавим

Україна понесла втрати у зоні АТО

У зоні проведення АТО вранці, 27 липня, загинув український військовий....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Гройсман назвал причину невыхода Ryanair на украинский рынок

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил, что ирландский лоукостер Ryanair отменил выход на украинский рынок в связи с тем, что в стране нет стратегии авиапер....