Посол розповів, про що Порошенко говоритиме у Німеччині

Під час зустрічі Президента України Петра Порошенка у Берліні з канцлером ФРН Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом буде обговорено широке коло питань – від ситуації на Донбасі до енергетичної безпеки. Про це повідомив посол України у ФРН Андрій Мельник, передає Укрінформ .

«На цих неформальних переговорах у понеділок у Берліні планується обговорити весь спектр питань», – сказав Мельник.

Ініціатива зустрічі виходила від української сторони. За словами посла, «з тим, щоб обмінятися думками і навіть не лише і не стільки з урахуванням ескалації, яка спостерігається на сході, але щоб обмінятися думками у дружньому довірчому форматі з нашими партнерами, поінформувати їх про наше бачення тих проблем, з якими ми стикаємося і які не вирішуються».

Мельник нагадав, що минулого четверга у Берліні відбулися консультації експертів-правознавців з питання конституційної реформи в Україні.

«Це була розмова щодо українських зобов’язань, про те, як Росія виконує свої і як вона впливає на сепаратистів, це якраз коло питань, про які йтиметься у понеділок», – зазначив він.

Також, додав дипломат, глави України, Німеччини і Франції обговорять питання європейської інтеграції, енергетичної безпеки, реформ в Україні – «весь пакет».

У Берліні та Парижі підкреслюють, що сьогоднішня зустріч не є зустріччю «нормандської четвірки» у скороченому форматі. І не виключають, що в найближчому майбутньому відбудеться зустріч за участю президента РФ, без активної участі якого врегулювання конфлікту на сході України неможливе.

Перед зустріччю з українським лідером Меркель «звірить годинник» з французьким президентом, на якого у канцелярії чекають на годину раніше, о 17:00 за берлінським часом (18:00 за київським).

Порошенко тим часом, до початку тристоронніх переговорів, зустрінеться з президентом ФРН Йоахимом Гауком.

Читайте також: Президент не виключає нових хвиль мобілізації

Рекомендуємо прочитати

Как делать бизнес в Украине - пособие на примере дела Розенблата-Полякова

Дело Розенблата и Полякова будет занесено сразу как в международную практику борьбы с коррупцией так и в рекомендации по ведению бизнеса в Украине....

Це може бути цікавим

На 3D принтерах скоро будут печатать самолеты

GE разрабатывает крупный аддитивный 3D-принтер для изготовления компонентов самолётов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сотрудник банка пресёк попытку ограбления, закрыв дверь перед злоумышленниками

Троим мужчинам в масках и головных уборах пришлось покинуть помещение ни с чем....