Українська розвідка розкрила, які провокації бойовики підготували на День незалежності

Українська розвідка розкрила, які провокації бойовики підготували на День незалежності

Бойовики на Донбасі 24 серпня на День незалежності планують обстріляти з великокаліберної артилерії і систем реактивного залпового вогню населені пункти підконтрольної їм території Донбасу, щоб звинуватити в обстрілі Збройні сили України. Про це повідомила служба зовнішньої розвідки України, передає «Апостроф«.

«Українська розвідка добула інформацію про наміри терористів обстріляти з зброї, застосування якого заборонено положеннями «Мінських угод» (реактивні системи залпового вогню і зброя калібру понад 120 мм або 100 мм), населені пункти в районі Донецька. Згідно із задумом, російські ЗМІ відразу намір звинуватити в цьому Збройні сили України, оскільки до них нібито «випадково» потрапить «аматорська» відеозйомка того, як особистості в українській військовій формі розгортають артилерійські установки і здійснюють обстріл «, — йдеться в повідомленні.

У зовнішній розвідці вважають наміри бойовиків цинічними.

«Служба зовнішньої розвідки України застерігає ініціаторів та потенційних учасників провокації від вчинення такого цинічного злочину проти людяності і попереджає про невідворотність покарання відповідно до норм національного та міжнародного права«, — підкреслили в зовнішній розвідці.загрузка...

Читайте також