Саакашвілі розповів, як він боровся разом з прапором України

Саакашвілі розповів, як він боровся разом з прапором України

Державний прапор України для всього світу є символом свободи, символом протистояння тиранії, агресії і несправедливості. Про це після церемонії підняття державного прапора на площі перед будівлею Одеської ОДА заявив голова Одещини Михайло Саакашвілі, передає УНІАН.

1440329331-2162-saakashvili

«Я разом з цим прапором боровся багато років, починаючи ще з Помаранчевої революції. Зараз цей прапор для всього світу — символ свободи, символ протистояння тиранії, агресії і несправедливості І також цей прапор — символ багатонаціональної, багатоетнічною України, де є, звичайно, один народ України, але він складається з багатьох етнічних груп і з людей з різними релігіями, людей, що говорять на різних мовах, але які, тим не менш, однаково відстоюють незалежність і б’ються за своє майбутнє «, — сказав Саакашвілі.

Він також заявив, що в Україні проживають представники різних національностей, але всіх об’єднує єдина державна мова — українська.

«У тому то й сила України, що вона настільки може всіх приймати, всиновлювати, удочеряти, і ставити на службу майбутнього прогресу і світла», — додав глава одеської ОДА.загрузка...

Читайте також

Коментарі