Мочанов поверне Порошенку свій орден «Новою поштою»

Мочанов поверне Порошенку свій орден «Новою поштою»

Відомий волонтер, гонщик і телеведучий Олексій Мочанов заявив, що поверне президенту Петру Порошенку орден Богдана Хмельницького, який отримав в грудні 2014 року. Відправить «Новою поштою».  Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Петі 24.08 орден Богдана Хмельницького відправлю назад новою поштою. Мені не потрібні брязкальця від цього трепливого пі … ола, який розвісив до Дня Незалежності плакати типу «правда і перемога», — написав Мочанов.

Волонтер обурений звинуваченнями на свою адресу після того, як він днями відвідав окупований Донецьк, щоб взяти участь у звільненні там полоненого.

«І жодна б…ь з АП (адміністрація президента, — ред.) не сказала чесно, що вся дешева балаканина після того, як Андрюха потрапив у полон — це була лише балаканина. Сепарасти протягом години знали, кого пыймали — Рахман один із найрозкрученіших десантників цієї війни. Разом з Майком, Маршалом, Ведмедем, Чайкою i Забродським. Ви брешете, що відразу готували операцію зі звільнення? П…ж.

Всі стояли на нагородженні в Слов’янську 2 серпня в день ВДВ і робили вигляд, що нічого не трапилося. А Рахмана в цей час діряві відправили до сусідів у луганду, там їм було тримати його спокійніше. Завдяки моїм постам з Донецька Рахмана нарешті включили в список на обмін.

Але куманьок путінга мертвечук забракував всі пропоновані варіанти. І навіть не знає прізвище Андрюхи — у першому варіанті він з’явився у сепарів як Рахман, а не Гречанов, герой програми Хоробрі Серця на 2+2. До дня десантника», — написав Мочанов.

Волонтер також висловив обурення тим, що обміном полонених займається кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук.

«Як таке взагалі можна було допустити? І чому з цим есдеком-невдахою взагалі хтось щось повинен погоджувати? З якого дива і на якій підставі? Вам в Мінську бром в компот підливали? Або одурин в чай? Медвечук намагається впливати на ситуацію одноосібно, гальмує, тасує і змінює все на свій кремлівсько-кучмівський хитро…й розсуд, з єдиною метою: бути в темі, демонструвати вплив і відчувати владу», — звернувся Мочанов до Порошенка.

Нагадаємо, указом від 4 грудня 2014 Порошенко нагородив державними нагородами 19 волонтерів за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки України. Серед нагороджених також був Олексій Мочанов.загрузка...

Читайте також

Коментарі