Російські режисери виступили на захист Сенцова

Група російських режисерів виступила зі зверненнями на захист свого колеги, громадянина України Олега Сенцова, якого слідчі органи РФ звинувачують у підготовці терористичних актів у Криму. Відповідні заяви опубліковано на сайті міжнародного проекту Сноб.

Як наголошується, зі зверненнями на захист Сенцова виступили Олександр Сокуров, Володимир Котт, Володимир Мірзоєв, Олексій Герман-молодший, Павло Бардін, Олексій Федорченко і Аскольд Куров.

"Руйнується життя, надії, цілий світ людини. Ми звикаємо до жорстокості, до крові, до стану внутрішньої війни. У нас заглушається гуманізм, який для багатьох був якорем", - зазначив Олексій Герман-молодший.

Володимир Котт задався питанням, чи розуміють прокурори, які беруть участь у процесі, що все це - "непідсудна політична розправа". За словами автора, якщо сторона обвинувачення це усвідомлює, то основна частина відповідальності лежить не на виконавцях особисто, а на "тих, хто віддав наказ".

Тим часом режисер Аскольд Куров заявив, що вже більше року знімає фільм "Звільнити Олега Сенцова". "Це абсурд, у який неможливо повірити, це абсолютно кафкіанська історія. Я сподіваюся, що фільм зможе привернути увагу до цих страшних подій, але, на жаль, надії на благополучний результат - виправдання Сенцова і Кольченко - ні", - додав він.

В цілому, російські режисери висловили песимізм з приводу долі Сенцова. "Боюся, що вимоги навіть самих іменитих режисерів навряд чи зіграють тут якусь роль. Влада знаходиться в глухій обороні і на чию-небудь думку звертає мало уваги. Але потрібно ж щось робити, а не сидіти склавши руки. Хоча б збирати підписи ", - зізнався Олексій Федорченко.

Читайте також: Сенцов на суді в Росії: Суд окупантів не може бути справедливим

Рекомендуємо прочитати

Прояснена связь между экстремальной погодой и глобальным потеплением

После каждой засухи или бури ученые, занимающиеся климатическими проблемами, вынуждены отвечать на вопрос, насколько в этом виновато глобальное потепление....

Це може бути цікавим

Ученые назвали еще один приятный "бонус" сна

Мы хорошо знаем, что сон очень важен для работы всего организма....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​НБУ решил ликвидировать еще один банк

Национальный банк Украины (НБУ) принял решение отозвать банковскую лицензию и ликвидировать Финбанк....