Російські режисери виступили на захист Сенцова

Група російських режисерів виступила зі зверненнями на захист свого колеги, громадянина України Олега Сенцова, якого слідчі органи РФ звинувачують у підготовці терористичних актів у Криму. Відповідні заяви опубліковано на сайті міжнародного проекту Сноб.

Як наголошується, зі зверненнями на захист Сенцова виступили Олександр Сокуров, Володимир Котт, Володимир Мірзоєв, Олексій Герман-молодший, Павло Бардін, Олексій Федорченко і Аскольд Куров.

"Руйнується життя, надії, цілий світ людини. Ми звикаємо до жорстокості, до крові, до стану внутрішньої війни. У нас заглушається гуманізм, який для багатьох був якорем", - зазначив Олексій Герман-молодший.

Володимир Котт задався питанням, чи розуміють прокурори, які беруть участь у процесі, що все це - "непідсудна політична розправа". За словами автора, якщо сторона обвинувачення це усвідомлює, то основна частина відповідальності лежить не на виконавцях особисто, а на "тих, хто віддав наказ".

Тим часом режисер Аскольд Куров заявив, що вже більше року знімає фільм "Звільнити Олега Сенцова". "Це абсурд, у який неможливо повірити, це абсолютно кафкіанська історія. Я сподіваюся, що фільм зможе привернути увагу до цих страшних подій, але, на жаль, надії на благополучний результат - виправдання Сенцова і Кольченко - ні", - додав він.

В цілому, російські режисери висловили песимізм з приводу долі Сенцова. "Боюся, що вимоги навіть самих іменитих режисерів навряд чи зіграють тут якусь роль. Влада знаходиться в глухій обороні і на чию-небудь думку звертає мало уваги. Але потрібно ж щось робити, а не сидіти склавши руки. Хоча б збирати підписи ", - зізнався Олексій Федорченко.

Читайте також: Сенцов на суді в Росії: Суд окупантів не може бути справедливим

Рекомендуємо прочитати

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....

Це може бути цікавим

Командири бойовиків ДНР загинули в п'яному ДТП

Серед бойовиків "ДНР" і "ЛНР" продовжує зростати кількість правопорушень, які вчиняються представниками незаконних збройних формувань в громадських місцях....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У київському автобусі влаштували стрілянину

У Києві на Петрівці чоловік в автобусі під час конфлікту з іншим пасажиром влаштував стрілянину....