Зоозахисники просять не закривати єдиний київський притулок для тварин

Зоозахисники просять не закривати єдиний київський притулок для тварин

Столичні зоозахисники написала колективну заяву на ім’я міського голови Віталія Кличка, в якому висловлюють свій протест проти ініціативи міської влади щодо закриття єдиного в столиці притулку для тварин (КП «Притулок для тварин», смт. Бородянка) і передачу тварин у приватні руки. Про це пише Вечірній Київ.

«У разі прийняття рішення про закриття КП «Притулок для тварин» (смт. Бородянка) виникне ряд проблем, а саме: відсутність місця, куди можуть бути відвезені новиявленних київських бездомних тварин. Фактично, багатомільйонне місто Київ з величезною кількістю бездомних тварин, які залишаться без даху над головою. Відвезення тварин у приватні притулки не вирішить проблеми, оскільки навіть всі разом приватні притулки не володіють матеріально-технічною базою, якої достатньо, щоб вмістити таку кількість тварин. Таким чином, за короткий період часу в Києві виникне величезна проблема, пов’язана з різким збільшенням кількості безпритульних тварин, навіть у порівнянні з нинішнім їх кількістю. У зв’язку з цим неминуче виникне проблема погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації в місті», — йдеться в листі.

Активісти вимагають, щоб міський притулок для тварин працював весь перехідний період — до моменту створення нового сучасного притулку.

Крім того, кияни готують петицію до мера з вимогою залишити притулок в межах міста. Зараз дану петицію підтримали понад 300 киян.

Читайте також: У Голосіївському районі Києва отруїли 25 собак — депутатзагрузка...

Читайте також