Як декомунізація може зруйнувати Артемівськ

Три підприємства можуть зупинитися у зв'язку із прийдешнім перейменуванням міста в рамках так званої декомунізації, передає ОстроВ з посиланням на «Вечірній Бахмут».

Як відзначають у виданні, ця інформація прозвучала сьогодні на засіданні ради Асоціації керівників промислових підприємств Артемівська.

Так, бренд "Артемівське ігристе", що існує з початку 90-х років, відповідно до закону про так звану декомунізацію, повинен бути змінений до 21 січня 2016 року. Інакше підприємство може бути в будь-який момент ліквідовано судом.

"Все, що зроблено за 65 років, буде знищено за один день", - б'ють на сполох у ПАТ "Артемівськ Вайнері". За словами журналістів, шампаністів підтримали також керівники ДП "Артемсіль" та ПАТ "Артемівський завод з обробки кольорових металів".

«Виявляється, левова частка продукції очолюваних ними підприємств експортується в близьке і далеке зарубіжжя. Тамтешнім споживачам невтямки наша боротьба з символікою недавнього минулого. Вони знати не знають ні про декомунізацію, ні про Артема, ні про Артемівськ. Вони просто будуть сприймати марку "Бахмутське ігристе" або "Бахмутська сіль" (якщо такі з'являться) як щось цілком нове і невідоме, - пояснюють журналісти. - Як результат - продажі ігристих вин, солі і продукції кольорової металургії впадуть в десятки разів. Додамо до цього багатомільйонні витрати на зміну всіх дозволів, відводів, ліцензій, сертифікатів, патентів, корисних моделей, дочірніх підприємств і торговельних будинків, розкручування нових брендів і торгових марок - і сенс існування трьох промислових гігантів виявляється під питанням: занадто великі витрати. Зміна назви міста може викинути на вулицю тисячі заводчан, залишивши місцевий бюджет ледве зводити кінці з кінцями», - пояснює артемівське видання.

Рада Асоціації керівників промислових підприємств міста звернувся до міському голові Олексія Реви з проханням донести інформацію про майбутнє трьох містоутворюючих підприємств до голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, а при необхідності - до депутатів і уряду.

За словами Олексія Реви, питання патентів і брендів було підняте ниму розмові з губернатором ще 13 червня. Здивування мера викликало бездіяльність власників підприємств, профспілок, профільних міністерств і відомств, а також галузевих асоціацій.

Міський голова Артемівська доручив у 5-денний термін професійно підготувати пакет документів з усіма необхідними розрахунками по всіх торговим маркам і брендам, що використовують слово "Артемівськ".

На його думку, особлива увага повинна бути приділена експортерам, працюючим з далеким зарубіжжям. Потім цей пакет буде переданий губернатору, в міністерство юстиції і профільний комітет Верховної Ради.

Рекомендуємо прочитати

Кейт Міддлтон і принц Вільям назвали свої улюблені серіали

Напередодні Лондонського марафону Кейт Міддлтон і принц Вільям дали інтерв'ю в ефірі BBC Radio 1....

Це може бути цікавим

Украинский Vogue провел вторую Fashion & Business конференцию

В этому году конференция значительно расширила свою географию, в программе – девять спикеров из шести стран....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сучасне кріпацтво. На Полтавщині агрофірма цинічно порушує права вагітних працівниць

Жінкам пропонують або робити аборт, або звільнятись за власним бажанням....