У столичному метро група молодиків побила темношкірого підлітка

У столичному метро група молодиків побила темношкірого підлітка

Вчора близько 19:30 на станції метро «Позняки» група агресивних молодиків напала на 16-річного темношкірого Девіда Узу. Про це на своїй сторінці в Facebook написала мати потерпілого Галина Узу. За її словами,  побиття було скоєно на ґрунті расової та національної нетерпимості.

«Зі слів сина, група більше 40 осіб увійшла в вагон метро, в якому їхав мій син. Молоді люди вели себе зухвало і порушували громадський порядок гучними вигуками нацистського характеру. Один з цих молодих людей, звертаючись до моєї дитини: «Мавпа, будеш банан?», почав погрожувати йому фізичною розправою.
Мій син вийшов з вагона на ст. м. Позняки. Група близько десяти осіб з числа вищезгаданих молодих людей оточила його на станції. Вони почали провокувати бійку, по черзі штовхаючи мого сина і завдаючи йому удари в різні частини тіла з усіх боків. Син в міру можливості увертався від цих ударів і не завдавав ударів у відповідь, оскільки розумів, що це тільки спровокує більший конфлікт і погіршить його положення.
Побиття відбувалося безпосередньо на пероні ст.м.Позняки. Чергового міліціонера ЛУ в метрополітені на місці несення служби не було. Пасажири метро не втручалися в події і проходили мимо. Коли мій син отримав від нападника сильний удар в щелепу, хтось із перехожих нарешті спробував відтягнути від моєї дитини нападників, і вони втекли. Син добре запам’ятав нападників і зможе їх упізнати. Призвідник бійки — худорлявий, світловолосий, з татуюванням у вигляді тризуба на шиї з правого боку, був одягнений у балонку білого кольору і світлі шорти«, — написала жінка.

За її словами, хлопець намагався звернутися за допомогою до чергової частини міліції станції, але так і не знайшов чергового міліціонера. Самостійно діставшись додому, він зателефонував 102. Патруль доставив мати з сином в Дарницьке районне управління ДУМВС України, де було прийнято відповідну заяву.

Як повідомляє видання Сегодня, в прес-службі київської міліції підтвердили, що у Дарницькому РУВС знаходиться заява постраждалого хлопця. Наразі правоохоронці будуть переглядати відео з камер спостереження, щоб визначити обставини події.

Читайте також: У Києві після футбольного матчу побили чорношкірого чоловіка

В той же час, як зазначає Галина, у районному управлінні їх з сином направили в Лінійне Управління метрополітену.

«Син наполіг, що ми самі повинні повернутися на ст.м.Позняки, де стався інцидент і звернутися до чергової частини міліції. Двері чергової частині міліції в метро як і раніше були закриті. Ми звернулися до касира і контролеру на станції з проханням допомогти нам якнайшвидше викликати чергового за допомогою кнопки екстреного виклику, голосового оповіщення або внутрішнього зв’язку. Протягом півгодини ми з сином знаходилися біля кабіни контролера, контролер і касир неодноразово вмикали кнопку екстреного виклику і голосового оповіщення, але черговий міліціонер не з’являвся. Коли ми нарешті побачили його на протилежному виході, він не поспішав реагувати на звуки екстреного виклику і вальяжно розгулював по перону. Тоді я почала кричати: «Міліція, допоможіть, вбивають!» Черговий явно чув і бачив нас, але особливо не квапився. Коли він підійшов до кабінки контролера і я, пред’явивши свої документи, сказала, що нам потрібна допомога і попросила його пред’явити нам його службове посвідчення, він демонстративно відкрив документи на камеру відеоспостереження і тут же заховав їх до кишені. Я тільки встигла прочитати, що його прізвище Яковець. На моє запитання, чи бачив він сьогодні в 19-30 групове побиття підлітка на пероні метро, Яковець відповів, що ніякого побиття не було і він нічого не бачив», — написала мати постраждалого хлопця.

Наразі сім’я шукає свідків інциденту і буде вдячні за будь-яку інформацію і допомогу. «Син почувається задовільно, але ми всі перебуваємо в шоці від цієї огидної події», — написала Галина.

Читайте також: За фактом бійки українських та польських фанатів порушено справузагрузка...

Читайте також