Стрєлков закликав Путіна атакувати Україну

Стрєлков закликав Путіна атакувати Україну

Чергове відеозвернення «екс-міністра оборони «ДНР» Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) до незрозумілої аудиторії «Новоросії» — про те, що ситуація цілком і повністю на руку українському уряду.

«Всі розчаровані, не рахуючи пропагандистів», — переживає Стрєлков за своїх торішніх прихильників.

На його думку, зупинити війну на Донбасі можна тільки двома способами: прямим введенням російських військ (військовий розгром «хунти») або «поетапна здача Донбасу (назад «хунті»).

При цьому Стрєлков зазначає, що на останнє «націлена розстановка людей в Луганську і Донецьку, повернення туди маси «украінствующіх» прокурорів, поліцейських, адміністраторів, на це націлено розкладання ополчення, усунення командирів, які були налаштовані на жорстке військове протистояння з «хунтою». На це націлена блокада Донбасу на російському кордоні, на це націлена дискримінація росіянами людей, які опинилися на території Росії як біженці».

Стрєлков закликав владу Росії «припинити вимовляти мантри, що Донбас — це частина України, Порошенко — шановний партнер, і що ми за єдину Україну, в рамках міжнародно визнаних кордонів, мінус Крим».

«Потрібно ввести російські війська, бо ясно, що армія Новоросії не зможе протистояти повноцінно всій армії України», — мріє Стрєлков.загрузка...

Читайте також

Коментарі