Сьогодні в центрі столиці перекриють дорожній рух

Сьогодні в центрі столиці перекриють дорожній рух

Сьогодні з 19:00 буде перекрито рух транспорту по вулиці Хрещатик. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Рух в столиці перекриють у зв’язку з підготовкою та відзначенням 24-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Так, 20 і 22 серпня з 19:00 до 23:00 перекриють рух транспорту на вул.Хрещатик на ділянці від ул.Тараса Шевченка до Європейської площі.

Крім того, 23 і 24 серпня перекриють рух усіх видів транспорту і пішоходів біля місць проведення святкових заходів, а саме: на вул.Інститутській (від ул.Ольгінской до вул.Шовковична), алеї Героїв Небесної Сотні, ул.Ольгінской, вул.Архітекторів Городецького, алеї Героїв Крут, вул.Суворова (від ул.Левандовской до площі Слави), пер.Батішев (від пер.Январского до площі Слави), площі Слави, вул.Лаврська (від площі Слави до вул.Лаврська), вул. Володимирській (від ул.Рейтарская до вул.Велика Житомирській), пров.Рильський, Володимирському проїзду, ул.Алли Тарасової, вул.Мала Житомирській (від пер.Михайловский до вул.Володимирській), вул.Трьохсвятительській (від вул.Костьольна до Європейської площі), Вул.Михайлівська (від вул.Костьольна до вул.Хрещатик), вул.Прорізній (від ул.Боріса Грінченка до вул.Хрещатик), вул.Богдана Хмельницького (від вул.Пушкінській до вул.Хрещатик), вул.Хрещатик (від Бессарабської площі до Європейської площі), вул.Володимирській (від ул.Льва Толстого до вул.Богдана Хмельницького), ул.Тараса Шевченка (від вул.Леонтовича до вул.Терещенківська), вул.Терещенківська (від ул.Льва Толстого до ул.Тараса Шевченко).

Також 24 серпня з 6:00 до 22:00 перекриють рух по вул.Хрещатик на ділянці від вул.Богдана Хмельницького до Європейської площі.

Читайте також: Оприлюднено програму святкування Дня Незалежності у Києвізагрузка...

Читайте також