На Позняках підлітки побили темношкірого хлопця

На Позняках підлітки побили темношкірого хлопця

19 серпня близько 19:30 в київському метрополітені на станції «Позняки» стався конфлікт, пише Сегодня. Як написала в соцмережі Facebook Галина Узу, велика група хлопців напала на її темношкірого 16-річного сина Девіда Узу і побила на ґрунті расової та національної нетерпимості.

«Зі слів сина, група більше 40 осіб увійшла в вагон метро, ​​в якому їхала моя дитина. Молоді люди вели себе зухвало і порушували громадський порядок гучними вигуками нацистського характеру. Один з цих молодих людей, звертаючись до моєї дитини: «мавпа, будеш банан?», почав погрожувати йому фізичною розправою. Моя дитина вийшла з вагона на ст. м. «Позняки». Група близько десяти осіб з числа вищеописаних молодих людей оточила його на станції. Вони почали провокувати бійку, по черзі штовхаючи мого сина і завдаючи йому удари в різні частини тіла з усіх боків. Син в міру можливості уникав від цих ударів і не завдавав ударів у відповідь, оскільки розумів, що це тільки спровокує більший конфлікт і погіршить його положення», — написала жінка.

За її інформацією, побиття відбувалося безпосередньо на пероні ст.м. «Позняки».

«Чергового міліціонера ЛУ в метрополітені на місці несення служби не було. Пасажири метро не втручалися в події і проходили мимо. Коли мій син отримав від нападника сильний удар в щелепу, хтось із перехожих нарешті спробував відтягнути від моєї дитини нападників, і вони втекли. Син добре запам’ятав нападників і зможе їх упізнати. Призвідник бійки худорлявий, світловолосий, з татуюванням у вигляді тризуба на шиї з правого боку, був одягнений у болонку білого кольору і світлі шорти. Мій син намагався звернутися за допомогою до чергової частини міліції станції, але так і не знайшов чергового міліціонера. Самостійно діставшись додому, він подзвонив у 102. Патруль доставив нас в Дарницьке районне управління ГУМВС України, де у нас було прийнято відповідну заяву. У районному управлінні нам задали питання, чому ми не звернулися за допомогою в міліцію метрополітену. Незважаючи на той факт, що чергового ЛУ метрополітену не було на місці побиття, нам сказали, що матеріали даної справи будуть все одно направлені в ЛУ метрополітену «, — зазначила жінка.

«Син наполіг, що ми самі повинні повернутися на ст.м. «Позняки», де стався інцидент і звернутися до чергової частини міліції. Двері черговій частині міліції в метро як і раніше були закриті. Ми звернулися до касира і контролеру на станції з проханням допомогти нам викликати чергового допомогою кнопки екстреного виклику, голосового оповіщення або внутрішнього зв’язку. Протягом півгодини ми з сином знаходилися біля кабіни контролера, контролер і касир неодноразово включали кнопку екстреного виклику і голосового оповіщення, але черговий міліціонер не з’являвся. Коли ми нарешті побачили його на протилежному виході, він не поспішав реагувати на звуки екстреного виклику і вальяжно розгулював по перону. Тоді я почала кричати: «Міліція, допоможіть, вбивають!» Черговий явно чув і бачив нас, але особливо не поспішав. Коли він підійшов до кабінки контролера і я, пред’явивши свої документи, сказала, що нам потрібна допомога і попросила його пред’явити нам його службове посвідчення, він демонстративно відкрив документи на камеру відеоспостереження і тут же заховав. Я тільки встигла прочитати, що його прізвище Яковець. На моє запитання, чи бачив він сьогодні в 19:30 групове побиття підлітка на пероні метро, ​​Яковець відповів, що ніякого побиття не було і він нічого не бачив», — розповіла Галина Узу.

Тепер жінка з сином шукають свідків інциденту і будуть вдячні за будь-яку інформацію і допомогу. «Син почувається задовільно, але ми все перебуваємо в шоці від цієї огидної події», — додала вона.

Як розповіли журналістам в прес-службі київської міліції, у Дарницькому РУВС знаходиться заява постраждалого хлопця. Наразі правоохоронці будуть переглядати відео з камер спостереження, щоб визначити обставини події.загрузка...

Читайте також

Коментарі