25-річна санінструктор Ірина Іванюш з позивним «Лютик», що втратила в АТО обидві ноги, вирушила вчора на реабілітацію до Австрії.  Ще з трьома захисниками України дівчину відправили вчитися ходити на протезах волонтери Благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України», передає Обозреватель.

В Реабілітаційному центрі СКА Цікзее у місті Ст. Анре ам Цікзее в Австрії мужня «Лютик» пробуде близько 20 днів — дев’ятий вересня її група повинна повернутися назад в Україну.

Волонтери з БФ «Міжнародна асоціація підтримки України» запевняють, центр в Австрії, куди вирушили наші герої, — один з кращих в світі. У СКА Цікзее вчать ходити і заново жити тих, хто втратив одну або дві кінцівки, там працюють професійні реабілітологи, які розробляють для кожного пацієнта індивідуальну медичну програму. Бійці з минулих заїздів, які втратили одну ногу, вже поверталися з центру тільки на протезах — без милиць. А ті, хто втратив на війні обидві ноги, приїжджали в Україну з однією паличкою.335653

Як повідомлялось, медсестра-доброволець Ірина Іванюш з позивним «Лютик» підірвалася на розтяжці 28 травня в районі Авдіївки. Дівчина втратила обидві ноги і праве око. Після лікування в госпіталях у Дніпропетровську та Києві, Іванюш протезували в одній з кращих в Україні майстерні «Ортотех-сервіс», і тепер «Лютик» буде вчитися жити заново і ходити на протезах.

Читайте також: На протезування учасникам АТО виділять вдвічі більше коштівзагрузка...

Читайте також

Коментарі