«Білі комірці» економлять на обідах - експерти

Троє із п’яти «білих комірців» економлять на обідах і беруть на роботу їжу з дому. Зазвичай у «офісному» меню лише друга страва. А кожен сьомий офісний співробітник перебивається всухом’ятку.

«Білі комірці» щоденно знаходяться у стінах офісу мінімум вісім годин. Відповідно більшості з них доводиться обідати на роботі. У першу чергу, не обійтися без перекусів тим, хто не встигає або не звик снідати вдома.

Те, як харчуються офісні працівники, багато в чому залежить від умов, створених на робочому місці. Не останню роль грає сума, яку співробітник може витратити на обід, а також час, яким він може розпоряджатися. За даними опитуванняhh.ua, троє із п’яти «білих комірців» беруть готову їжу з дому. Цей варіант найбільш економний. Крім того, не доводиться сумніватися у якості приготовленої їжі. Кожен п’ятий ходить до їдальні, ресторану або кав’яні.Перевагою такого бізнес-ланчу є те, що співробітнику не потрібно брати із собою судки й пакети. А мінус полягає в тому, що доводиться шукати заклад неподалік від офісу, де можна смачно й недорого пообідати. 13% опитаних не випрацювали постійну звичку, тому кожного разу обідають, як доведеться.

Менш популярне серед «білих комірців» замовлення обідів у офіс. Усього троє зі ста опитаних користуються послугами доставки. Ще менше їздять на обід додому або готують на корпоративній кухні. Варто відзначити, що 4% офісних працівників не обідають узагалі. А серед ТОП-менеджерів цей показник утричі вищий. Також керівники вищої ланки рідше, ніж інші, беруть їжу з дому й частіше замовляють обіди до офісу. Є і гендерні відмінності у звичках обідати на роботі. Жінки більшою мірою схильні готувати вдома. Чоловіки віддають перевагу обідам у закладах громадського харчування.

До «робочого» меню половини офісних співробітників входить лише друга страва. Першу страву приносить або замовляє кожен двадцятий «білий комірець». Ще чверть з’їдає повноцінний комплексний обід. Кожен сьомий звик перебиватися всухом’ятку (печиво, бутерброди й т.д.) Усіх опитаних, які назвали свої варіанти «офісних» обідів, можна умовно розділити на два табори. Одні стараються дотримуватися правильного харчування і їдять виключно здорову їжу — домашній сир, йогурт, фрукти, каші й салати. Інші не надто дбають про своє здоров’я і віддають перевагу фаст-фуду.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в червні 2015 року. В опитуванні взяли участь 665 респондентів.

Рекомендуємо прочитати

«Показания» попугая помогли осудить американку за убийство мужа

Суд американского города Мичиган признал американку виновной в умышленном убийстве собственного мужа в том числе на основании «показаний» попугая....

Це може бути цікавим

Саакашвілі розповів, що робитиме після позбавлення його громадянства

Український політик Міхеїл Саакашвілі у коментарі виданню "Новое время" розповів, що після позбавлення його громадянства нікуди не збирається їхати з Києва....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Міносвіти відкриє перший український Музей науки

Міністерство освіти та науки уклало договір із інвестором на будівництво першого в Україні Музею науки....